Ogólnopolskie Bezpłatne Targi Ślubne

Bezpłatne ogłoszenia o tematyce ślubno weselnej. Oferty i propozycje usług i towarów.

Promowane tutaj strony targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

załóż stronę internetowš

regulamin

Obowiązujące zasady naszych działań ... 

1. Serwis slubne-targi.pl publikuje ogłoszenia, informacje i zaproszenia zawierające w swej treści wyłącznie tematykę usług weselnych, pod warunkiem że ogłoszenie nie dezorientuje internautów i nie kieruje ich do następnego ogłoszenia o sprzedaży (np. ogłoszenia o aukcji) oraz nie reklamuje  rankingów, toplist, katalogów oraz stron ze spisem linków, służących jedynie do generowania sztucznego ruchu na stronie i pozycjonowania, a nie zawierających samodzielnej treści.  
2. Publikowane w serwisie ogłoszenia mogą zawierać zdjęcia wyłącznie o tematyce ślubnej. 
3. Publikowane ogłoszenia mogą zawierać wyłącznie linki do stron o tematyce ślubnej. 
4. Wszystkie publikowane w ogłoszeniu informacje i dane kontaktowe muszą być zamieszczane wyłącznie w zdefiniowanych i ściśle przyporządkowanych im rubrykach. Skrypt poprawnie wyświetla wyłącznie prosty tekst! Zabronione jest stosowanie w treści ogłoszeń dodatkowych, specjalnych znaków, mających "dziwnie" wyróżniać daną publikację. Administracja nie poprawia błędnego wyglądu takich ogłoszeń, ani skutków błędów wynikających z niezastosowania się do powyższego punktu - w treści i nagłówkach ogłoszenia.
5. Publikowane w serwisie ogłoszenia muszą być przez autora poprawnie zaklasyfikowane do zdefiniowanych kategorii tematycznych i swoją treścią dokładnie odpowiadać tym kategoriom 
6. Zamieszczać w serwisie ogłoszenia mogą wyłącznie użytkownicy, posiadający własny, aktywny adres e-mail
7. Jeden użytkownik może w jednym czasie publikować do trzech różnych ogłoszeń. Kilkakrotne dodanie tego samego ogłoszenia traktowane jest jako spam i usuwane. Autorzy takich powielanych wpisów są blokowani w systemie.
8. Jedna opublikowana informacja może zawierać do czterech różnych fotografii. Zabronione jest powielanie tych samych fotografii.
9. Autentyczność każdego przesłanego ogłoszenia musi zostać potwierdzona poprzez automatyczny link w przesłanym na skrzynkę e-mailu 
10.
Decyzja autora o treści i dokładnej zawartości każdego ogłoszenia jest ostateczna w momencie naciśnięcia "zatwierdź" w formularzu dodania. Decyzja autora o rozpoczęciu emisji danego ogłoszenia jest ostateczna z chwilą potwierdzenia chęci publikacji poprzez przesłany każdorazowo link autoryzujący. Ogłoszeń w trakcie emisji nie można edytować, poprawiać i usuwać. Administracja nie bierze odpowiedzialności za błędy w publikowanych ogłoszeniach. Administracja nie usuwa, ani nie poprawia ogłoszeń na życzenie użytkowników. Administrator może w jakiś sposób pomóc tym z Państwa, którzy umieścili link do tego portalu na swojej stronie.
11. Emisja każdego ogłoszenia może trwać 30, 60, 90 lub 180 dni - zgodnie z życzeniem wyrażonym przez autora w formularzu dodania. 
12. Administracja serwisu może weryfikować zgodność z tym regulaminem każdego nadesłanego ogłoszenia. Okresowe opóźnienia w publikacji nowych ogłoszeń mogą wynikać z konieczności ich moderowania
13. W razie stwierdzenia naruszenia regulaminu administracja serwisu zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji nowego ogłoszenia lub przerwanie trwającej emisji bez podania przyczyny i powoływania się na konkretny punkt regulaminu. 
14. Serwis ogłoszeniowy slubne-targi.pl za pomocą Tablicy Ogłoszeń, Katalogu Adresów i Galerii Fotoofert - wyłącznie kontaktuje z sobą osoby zainteresowane. Serwis nie pośredniczy w żadnych transakcjach oraz nie odpowiada za treść, ani prawdziwość danych ogłoszeniodawców. 
15. W publikowanych ogłoszeniach można zamieszczać jedynie fotooferty własnego autorstwa. Serwis Espozycje.pl nie jest właścicielem praw autorskich i nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu publikacji lub odmowy publikacji prywatnych zdjęć osób prezentowanych na tej witrynie. Każdorazowa decyzja użytkownika o umieszczeniu zdjęcia w ogłoszeniu jest jednocześnie jego publicznym i prawnym oświadczeniem iż posiada prawo do publikowania wizerunku osób przedstawianych przez autora, w tym prawo do takich publikacji w internecie. 
16. Zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń, adresów i plików sprzecznych z prawem, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego oraz zawierających treści, linki i anonse o tematyce pornograficznej lub erotyczno-towarzyskiej. Takie ogłoszenia będą sukcesywnie kasowane, a konto e-mail, strona i nazwisko/nazwa autora w/w anonsów będą skutecznie blokowane w całym serwisie. 
17. O tym, czy treść danego ogłoszenia narusza powyższe zakazy decyduje subiektywna ocena administratora serwisu. 
18. Szczegółowe informacje, dotyczące technicznych wymogów nadsyłanych ogłoszeń oraz sposoby ich publikacji przedstawiona jest w dziale pomoc .
19. W serwisie ogłoszeniowym nie zakłada się kont użytkowników, tym samym nie gromadzi, nie przetwarza i nie przekazuje się żadnych danych osobowych - poza informacjami widniejącymi w każdym konkretnym ogłoszeniu - i wyłącznie w czasie emisji tego ogłoszenia. Serwis działa wyłącznie w oparciu o informacje jawne, podawane świadomie do publicznej wiadomości.

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny - copyright by Strony internetowe Częstochowa.

szablony stron weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Bezpłatne Targi Ślubne

portale weselne @ SSL w Quick.Cart