Ogólnopolskie Bezpłatne Targi Ślubne

Bezpłatne ogłoszenia o tematyce ślubno weselnej. Oferty i propozycje usług i towarów.

Promowane tutaj strony targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

załóż stronę internetowš

zalando

Czy buty na ślub muszą być białe?

Moda ślubna kojarzona jest przede wszystkim z bielą. Czy jednak faktycznie tylko ta barwa może się dobrze prezentować na uroczystości ślubnej? Nowe kreacje ślubne są najlepszym dowodem na to, że Panny Młode mogą śmiało sięgać po żywsze kolory. 

Nowe trendy w modzie ślubnej 

Nowe trendy w modzie weselnej są najlepszym dowodem na to, że już nie tylko biel jest tu dopuszczalna. Najlepiej widoczne staje się to w przypadku dodatków oraz butów, które mogą zaskoczyć swą różnorodnością i coraz ciekawszą kolorystyką. Beże, ecru czy czerwień – oto barwy, w których coraz częściej prezentują się Panny Młode. 

Kolorowa Panna Młoda  

O ile w Polsce przez lata biel była obowiązkowym kolorem w ślubnej kreacji, to w innych rejonach światach na kolory bardziej żywe postawiono już dawno. W Meksyku odziana na czarno Panna Młoda nikogo nie dziwi. W Chinach na ślubach dominuje czerwień, podczas gdy w Indiach prym wiedzie zieleń. Otwierające się powoli na światowe trendy Polki, również coraz chętniej sięgają po kolorowe kreacje, a ich zamiłowanie do żywszych barw najlepiej widoczne staje się w przypadku obuwia. Bo o ile odstąpić od białej sukni jest trudno, to w przypadku butów można bezkarnie łamać wszelkie zasady.

Idealnym duetem okazują się białe sukienki, dla których kolorowe czółenka lub szpilki stają się rewelacyjnym kontrastem. Srebrne i złote buty już dawno zdobyły uznanie w oczach Polek, jednak w ostatnich latach rośnie zainteresowanie żywszymi barwami. Czerwone, niebieskie czy zielone buty, założone do białej sukni, mogą prezentować się wyjątkowo pięknie.

Bezcenni sojusznicy kreatywnej Panny Młodej  

Jeśli nie lubisz tradycyjnej bieli lub nawet w dniu swego ślubu chcesz się wykazać kreatywnością, w poszukiwaniu niebanalnych pomysłów bezcennym pomocnikiem może stać się dla ciebie Internet – kopalnia pomysłów i źródło wspaniałych inspiracji. Stylowe oraz ciekawe modele butów online znajdziesz na Zalando. Pomocne mogą się okazać również serwisy i blogi poświęcone modzie, na których kreacjom weselnym poświęca się sporo uwagi. 

 

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny - copyright by Strony internetowe Częstochowa.

szablony stron weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Bezpłatne Ogłoszenia Ślubne

portale weselne @ SSL w Quick.Cart