Ogólnopolskie Bezpłatne Targi Ślubne

Bezpłatne ogłoszenia o tematyce ślubno weselnej. Oferty i propozycje usług i towarów.

Promowane tutaj strony targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

załóż stronę internetowš

Sukienka na poprawiny - czy musi być biała?

Sukienka na poprawiny – czy musi być biała?

Tradycja urządzania poprawin wciąż ma się u nas dobrze. Ta okazja wiąże się jednak z wieloma modowymi dylematami. Największy ma z pewnością panna młoda – jak ubrać się na poprawiny, by wyglądać olśniewająco i nie zaliczyć żadnej wpadki?

Krócej, lżej, wygodniej

Suknia ślubna, którą panna młoda ma na sobie zazwyczaj także podczas wesela, jest często ciężka, bardzo długa i – powiedzmy to sobie szczerze – mało wygodna. Dlatego na poprawiny warto założyć elegancką sukienkę, która będzie jednak znacznie bardziej komfortowa. Królują klasyczne rozkloszowane sukienki, modne są także sukienki z baskinką czy sukienki koronkowe. Kreacja na poprawiny powinna być nieco mniej formalna, lecz wciąż odświętna. Dobrze w tej roli sprawdzą się sukienki koktajlowe. Odpowiednie na poprawiny sukienki na wesele znajdziemy na przykład w sklepie internetowym Sugarfree. Oferuje on szeroki wybór najmodniejszych sukienek w wielu rozmiarach, kolorach i fasonach.

Nie tylko biel

Tradycyjna sukienka na poprawiny jest najczęściej biała lub w kolorze ecru. Wzięło się to z dawniejszych czasów, kiedy kobieta kupowała na ślub dwie suknie – jedną na cywilny, drugą na kościelny. To właśnie w tej pierwszej bawiła się potem na poprawinach. Dziś pannie młodej potrzebna jest tylko jedna sukienka, zatem na poprawiny może wybrać nieco mniej formalną wersję, niekoniecznie białą. Oczywiście do najmodniejszych kolorów na tę okazję należą te jasne oraz pastelowe. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wybrać modną sukienkę w swojej ulubionej barwie bądź w odcieniach będących aktualnie na topie. Pamiętajmy, że to nasz dzień i to my mamy dobrze się czuć we własnej skórze.

Nie bójmy się błyszczeć

Dla odważniejszej panny młodej poprawiny mogą stać się także świetną okazją do założenia bardziej oryginalnej kreacji. Godne polecenia są sukienki z tiulem czy cekinami bądź też modele z bardzo modnymi wstawkami ze skóry. Czy takie ubrania nadają się na poprawiny? Cóż, wszystko zależy od gustu panny młodej oraz samego fasonu i wykonania sukienki. Nie bez znaczenia pozostaje też charakter poprawin – na imprezę do klubu możemy założyć niemal dowolny strój, natomiast odświętny obiad w restauracji wymagać będzie nieco innej oprawy.

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny - copyright by Strony internetowe Częstochowa.

szablony stron weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Bezpłatne Targi Ślubne

portale weselne @ SSL w Quick.Cart