Ogólnopolskie Bezpłatne Targi Ślubne

Bezpłatne ogłoszenia o tematyce ślubno weselnej. Oferty i propozycje usług i towarów.

Promowane tutaj strony targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

załóż stronę internetowš

Ukryj wszystkie niedoskonałości dzięki właściwemu makijażowi twarzy

Ukryj niedoskonałości dzięki makijażowi twarzy

Każda z nas marzy o tym, by w dniu ślubu wyglądać rewelacyjnie nie tylko za sprawą wymarzonej sukni, lecz także dzięki perfekcyjnemu makijażowi, który przetrwa nasze łzy szczęścia i wielogodzinną weselną zabawę. Jakich kosmetyków użyć, by uniknąć kosmetycznych wpadek?


Bez podkładu ani rusz…

Podstawą ślubnego make-upu jest wyrównanie niedoskonałości cery oraz sprawienie, by twarz panny młodej wyglądała na wypoczętą. W tym ważnym dniu nie warto eksperymentować z nowościami kosmetycznymi niesprawdzonych marek i nawet jeżeli nie chcemy korzystać z usług profesjonalnej wizażystki, malując się samodzielnie, możemy znacząco poprawić wygląd naszej skóry.

W trosce o to, by nasz makijaż przetrwał do rana, zainwestujmy w kosmetyk, który ze względu na swój skład zapewni nam poczucie komfortu. Wymogi te spełnia choćby podkład matujący Lumi Magique. Produkt ten nie tylko utrzyma się wiele godzin na naszej skórze, lecz także nawilży ją i doda jej blasku za sprawą właściwości rozświetlających. Ponadto wpływa on na ograniczenie błyszczenia się twarzy, co docenią te spośród nas, które wielokrotnie narzekały na niekorzystne zdjęcia, na jakość których wpłynął produkt o niskim stopniu matowienia skóry wydzielającej sebum.

Warto użyć także podkładu matującego ze względu na wykorzystaną w nim innowacyjną technologię płynnego światła. Produkt, wtapiając się w naszą skórę, ujednolica jej koloryt, jednocześnie odbijając cząsteczki świetlne, dzięki czemu nasza cera zyskuje promienny blask.

Jak nakładamy podkład?

Istnieje wiele szkół makijażu, które wykorzystują różne metody nakładania fluidu. Najefektywniejsze będzie jednak posłużenie się specjalną gąbeczką, najlepiej o jajowatym kształcie, dostępną w wielu stacjonarnych i internetowych sklepach. Rozprowadzanie podkładu gąbką, w przeciwieństwie do posłużenia się pędzlem czy palcami, zapewni nam równomierne rozłożenie produktu i sprawi, że efekt wtopienia się go w skórę będzie natychmiastowy. Zaczynając nasz makijaż, przykładamy gąbkę do środkowej części twarzy, a następnie przesuwamy ją na boki. Ważne, by przy aplikowaniu fluidu ruchy, jakie wykonujemy, przypominały raczej wklepywanie i lekkie dociskanie naszego „narzędzia” do twarzy, w przeciwnym razie – uzyskamy maskę, a nie niewidoczny, choć kryjący skazy make-up.

Najważniejsza jesteś ty!

Pamiętaj, zanim opanujesz do perfekcji wykonywanie swojego makijażu ślubnego, drobne potknięcia będą nieuniknione. Możesz je jednak ograniczyć do minimum, decydując się
na zakup wartościowego podkładu matującego.

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny - copyright by Strony internetowe Częstochowa.

szablony stron weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Bezpłatne Targi Ślubne

portale weselne @ SSL w Quick.Cart