Ogólnopolskie Bezpłatne Targi Ślubne

Bezpłatne ogłoszenia o tematyce ślubno weselnej. Oferty i propozycje usług i towarów.

Promowane tutaj strony targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

załóż stronę internetowš

Bezpieczna i spokojna podróż poślubna

Bezpieczna i spokojna podróż poślubna

Po trudach przygotowań do ślubu i wesela, stresach związanych z przebiegiem uroczystości młoda para może zacząć cieszyć się małżeństwem. Wielu świeżo upieczonych małżonków wyjeżdża w podróż poślubną w dalekie miejsca. Warto zadbać, aby miesiąc miodowy przebiegał bez zakłóceń.


Po pierwsze – organizacja

Młoda para spędzi niezapomniany miesiąc miodowy, jeśli zadba wcześniej o perfekcyjną organizację zasłużonego urlopu. W pierwszej kolejności małżonkowie powinni dojść do porozumienia w kwestii kierunku wyjazdu. Jak podaje portal Pyrzowice.pl, najczęstszymi kierunkami wybieranymi na podróż poślubną jest południowa część Europy, Afryka i Azja. Na miesiąc miodowy pary jeżdżą do Grecji, Francji, Chorwacji, Włoch i Hiszpanii, a jeśli preferują wakacje w kraju o przyjemnym, ciepłym klimacie, decydują się na liczne kurorty w Tunezji, Egipcie, Maroku albo na Wyspach Kanaryjskich. Młode pary mogą wybrać bardziej egzotyczne kierunki na podróż poślubną – Kenię, Indie, Indonezję, Chiny, Japonię, Hawaje, Seszele czy Karaiby, jeśli tylko pozwalają na to ich możliwości finansowe.

Wycieczkę można zorganizować samodzielnie lub wykupić gotową ofertę w biurze podróży. W pierwszym przypadku młoda para ma możliwość dostosowania trybu spędzania wolnego czasu do indywidualnych preferencji, ale z drugiej strony podróż z touroperatorem daje poczucie bezpieczeństwa. Biuro zadba o przelot, transfer z lotniska do hotelu czy o zarezerwowanie miejsc noclegowych i wyżywienia.

Formalności

Przed wyjazdem za granicę trzeba sprawdzić, czy małżonkowie mają ważne paszporty. W wielu krajach konieczne jest, aby w dniu przyjazdu paszport był ważny przez minimum 6 kolejnych miesięcy. W niektórych państwach trzeba posiadać wizę turystyczną. Wiza potrzebna jest m.in. do Egiptu czy Turcji, ale można ją nabyć przez internet przed wyjazdem na wakacje albo bezpośrednio na granicy.
Egzotyczne podróże poślubne mogą wymagać wykonania szczepień obowiązkowych. Szczepienia przeciwko żółtej gorączce wymagane są w Afryce, m.in. w Ghanie, Senegalu, Kongo i na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Szczepień przeciwko żółtej gorączce wymaga także Gujana Francuska.
Oprócz tego istnieją jeszcze szczepionki zalecane przez lekarzy:
• przeciwko WZW A zalecana jest na Barbadosie, w Brazylii, a nawet w Tunezji;
• przeciwko WZW B zalecana jest w Brazylii i w Tunezji;
• przeciwko błonicy, tężcowi, polio zalecana jest w Australii, na Barbadosie, w Tunezji, a nawet we Włoszech i Wielkiej Brytanii.
Wyjeżdżając samodzielnie, dla własnego bezpieczeństwa warto zdecydować się na wykupienie ubezpieczenia turystycznego o odpowiednim dla małżonków zakresie ochrony.

Można je wykupić m.in. w firmie ubezpieczeniowej Signal Iduna. Będzie ono zalecane nawet przy wyjazdach z biurem turystycznym, ponieważ polisa zapewniana przez biuro ma jedynie podstawowy zakres ochrony. Prywatne ubezpieczenie turystyczne składać może się z różnych usług ochronnych, m.in. z ubezpieczenia kosztów leczenia i assistance, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz pomocy i ochrony prawnej. Klient może rozszerzyć taką polisę o ubezpieczenie bagażu, OC, rezygnacji lub przerwania imprezy turystycznej czy anulowania biletów.

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny - copyright by Strony internetowe Częstochowa.

szablony stron weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Bezpłatne Targi Ślubne

portale weselne @ SSL w Quick.Cart