Ogólnopolskie Bezpłatne Targi Ślubne

Bezpłatne ogłoszenia o tematyce ślubno weselnej. Oferty i propozycje usług i towarów.

Promowane tutaj strony targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

załóż stronę internetowš

Narciarska podróż poślubna? Odwiedź Francję!

Narciarska podróż poślubna? Odwiedź Francję!

Choć ceremonie ślubne oczami wyobraźni umieszczamy w wiosennej lub letniej scenerii, a podróż poślubną planujemy tylko w ciepłych krajach, wśród nas nie brakuje osób decydujących się całkiem inaczej spędzić prawdopodobnie najpiękniejsze dni w swoim życiu.


Owszem, niektóre pary młode organizują ślub jesienią lub zimą niejako z konieczności, ale wiele z nich wybiera te pory roku w pełni świadomie. Co więcej, celem ich poślubnych wojaży wcale nie są tropikalne wyspy, a jeden z europejskich kurortów narciarskich. Liczne biura podróży organizują takie wyjazdy, przykładowo Rainbow Tours poleca narty we Francji, nawet jeśli motywem naszej wyprawy jest chęć celebrowania nawiązania związku małżeńskiego..

Narty i snowboard we Francji

Mimo że Francja kojarzy się częściej z letnim wypoczynkiem, niekwestionowane walory tego kraju czynią go fantastyczną propozycją na zimowy urlop. Z myślą o miłośnikach białego szaleństwa przygotowano profesjonalne trasy zjazdowe i oddano do dyspozycji nowoczesną infrastrukturę. Warto wiedzieć, że wiele terenów narciarskich we Francji usytuowanych jest na wysokości powyżej 2000 metrów n.p.m., w związku z czym panują tu idealne warunki śniegowe przez większość miesięcy w roku.

Górna Sabaudia

Wśród najpopularniejszych francuskich regionów narciarskich wyróżnia się przede wszystkim Górną Sabaudię. Na tym obszarze, leżącym na granicy ze Szwajcarią i Włochami, nad którym dumnie góruje majestatyczny szczyt Mont Blanc, znajduje się wiele ośrodków sportów zimowych, cieszących się sławą na skalę światową.

W tym prestiżowym gronie znajduje się Chamonix, w którym tradycje narciarskie pielęgnowane są od 1924 roku, Megeve, określany mianem elitarnego, oraz Avoriaz, szczególnie chętnie odwiedzany przez snowboardzistów.

Dzięki dużemu zróżnicowaniu tras znakomicie w Górnej Sabaudii odnajdą się nie tylko doświadczeni miłośnicy jazdy po białym puchu, ale też osoby rozpoczynające naukę czy stawiający pierwsze kroki na stoku najmłodsi wczasowicze.

Sabaudia i Isere

Często polecanym regionem jest również Sabaudia, rozległy i atrakcyjnie ukształtowany teren. W Sabaudii na turystów czekają profesjonalnie przygotowane nartostrady, nowoczesna infrastruktura, świetne warunki śniegowe, a dodatkowo szereg udogodnień dla rodzin wypoczywających z dziećmi.

Z kolei Isere, którego stolicą jest Grenoble, niegdysiejsza arena zmagań olimpijskich, z otwartymi ramionami wita zwłaszcza narciarzy biegowych, którzy swoje umiejętności mogą doskonalić na wielu kilometrach specjalnie zagospodarowanych szlaków. Ogromnym atutem Isere są także wspaniałe walory przyrodnicze i bliskość parków krajobrazowych, jednak największą atrakcją regionu jest Sarenne, trasa narciarska należąca do najdłuższych na świecie, o imponującej łącznej długości wynoszącej 16 kilometrów.
 

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny - copyright by Strony internetowe Częstochowa.

szablony stron weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Bezpłatne Targi Ślubne

portale weselne @ SSL w Quick.Cart