Ogólnopolskie Bezpłatne Targi Ślubne

Bezpłatne ogłoszenia o tematyce ślubno weselnej. Oferty i propozycje usług i towarów.

Promowane tutaj strony targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

załóż stronę internetowš

Jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec

Jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec

Wybranie piosenki na pierwszy taniec wydaje się jedną z łatwiejszych decyzji podczas planowania ślubu. Z czasem jednak okazuje się, że wyborów jest zbyt dużo. Przecież piosenka pierwszego tańca będzie towarzyszyć Wam do końca życia. Wybór nie może paść na pierwszy lepszy kawałek. Oto kilka wskazówek, które pomogą Wam zdecydować się na najlepszą piosenkę:.

1. Znajdźcie wspólne zainteresowania muzyczne

Być może dobraliście się na zasadzie przeciwieństw i lubicie zupełnie inną muzykę – podobają się Wam zupełnie różne piosenki. Poszukajcie więc gatunku muzyki, który podoba się Wam obojgu.

2. Znajdźcie piosenkę, która opowiada Waszą historię

Jakakolwiek romantyczna piosenka to nie to samo, co romantyczna piosenka, która opowiada Waszą historię. Czy zanim zostaliście parą byliście przyjaciółmi? Czy Wasz związek przed ślubem był burzliwy? Czy może macie już za sobą jedno małżeństwo, a nawet dzieci? Bez względu na to, jaka jest Wasza historia, na pewno znajdziecie piosenkę, która ją opowie.

3. Wybierzcie piosenkę, do której umiecie zatańczyć

Nie musicie zatrudniać choreografa albo chodzić na kurs tańca, żeby przygotować się do zatańczenia pierwszego tańca. Wybierzcie piosenkę, do której będziecie swobodnie się poruszać. DJ na wesele powinien umieć dostosować rytm i tempo piosenki, żeby Wasz układ taneczny do niej pasował.
 

4. Nie bójcie się być niestandardowi

Romantyczna piosenka trwająca 3-4minuty, do której będziecie się „bujać”, może znudzić Waszych gości. Pierwsza piosenka to wspomnienie nie tylko dla Was, ale też dla Waszych gości. Zapewnijcie im więc dobrą zabawę i zafundujcie prawdziwe show. Możecie rozpocząć od wolnego fragmentu, a potem przejść do nieoczekiwanej szybszej części. Niech taniec wyraża Wasze upodobania i sprawia Wam przyjemność. Do wolnej piosenki też możecie zatańczyć niestandardowo i zaskoczyć Waszych gości.

5. Poproście o pomoc Waszego DJ-a
Wodzirej na wesele, którego sobie wybraliście, zna wiele kawałków i widział już niejeden pierwszy taniec. Jeśli nie macie żadnego pomysłu na pierwszą piosenkę, poproście o pomoc Waszego DJ-a. Pierwszy taniec wybieracie dla siebie i nawet jeśli zatańczycie tradycyjną piosenkę w niecodziennych rytmach, liczy się to, co do siebie czujecie. Zdecydujcie się na piosenkę, która będzie Wam przypominała dzień Waszego ślubu i będzie dla Was pamiątką. To przecież Wasz dzień, a od dobrego show ważniejsze są wspomnienia na całe życie.

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny - copyright by Strony internetowe Częstochowa.

szablony stron weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Bezpłatne Targi Ślubne

portale weselne @ SSL w Quick.Cart