Ogólnopolskie Bezpłatne Targi Ślubne

Bezpłatne ogłoszenia o tematyce ślubno weselnej. Oferty i propozycje usług i towarów.

Promowane tutaj strony targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

załóż stronę internetowš

Najnowsze trendy w ślubnym makijażu oczu

Najnowsze trendy w ślubnym makijażu oczu

Chociaż w kwestii sukien ślubnych biel króluje niepodzielnie chyba od zawsze i nic nie zapowiada zmian, sprawa makijażu panny młodej jest nieco bardziej skomplikowana. Coraz częściej odchodzi się od klasyki i stawia na mocny akcent. Dowiedz się, jak wykonać najmodniejszy make-up oczu tego sezonu!

Smoky eyes dla odważnych

Na szczęście czasy, w których panna młoda powinna odznaczać się skromnym wyglądem i niemal niewidocznym makijażem, są dawno za nami. Obecnie kobiety przygotowujące się do wyjścia za mąż mogą dowolnie eksperymentować z podkreśleniem swojej urody, sięgając po kolory, które do tej pory były pomijane. Niekwestionowanym zwycięzcą wśród rodzajów ślubnego makijażu jest przydymione oko, zwłaszcza z wykorzystaniem zdecydowanych barw, kontrastujących z bielą sukni.

Aby tak wykonany make-up przetrwał nawet kilkanaście godzin, a zatem ceremonię zaślubin i przyjęcie weselne, warto znaleźć kosmetyk o konsystencji, która bez konieczności poprawek pozwoli ci cieszyć się nieskazitelnym wyglądem przez długi czas. Nowoczesne produkty, takie jak np. kredka do oczu firmy Maybelline, zawierają w sobie składniki, dzięki którym dłużej utrzymują się one na skórze bez wywoływania podrażnień i obciążania jej. Dodatkowym atutem tego typu kosmetyków jest łatwa do roztarcia formuła, dzięki czemu zachwycisz wszystkich profesjonalnym makijażem.

Przydymione oko - cenne wskazówki

Chociaż konsystencja nowoczesnych kredek do oczu sama w sobie pozwoli ci na uzyskanie trwałego efektu, można go dodatkowo wzmocnić poprzez użycie bazy pod cienie lub lekkiego korektora. Po takim przygotowaniu pokryj górną powiekę jasnobeżowym cieniem, a następnie wykonaj kreskę wzdłuż linii rzęs.

Nie musi ona mieć perfekcyjnego kształtu, ponieważ i tak rozetrzesz ją w końcowej fazie wykonywania make-upu. Nałóż ją również w zewnętrznym kąciku oczu, starając się zamalować nią obszar przypominający niewielki, skierowany ku skroniom, trójkąt.

Kredką zaznacz także linię wodną. Przy użyciu miękkiego, średniej wielkości pędzla, rozetrzyj granice produktu, tak, by zyskać efekt przydymionego oka. Dobrym pomysłem będzie także nałożenie perłowego lub brokatowego cienia w zewnętrznych kącikach, dzięki czemu rozświetlisz spojrzenie.

Wreszcie, jeżeli obawiasz się zbyt wyrazistego efektu, możesz także wykonać lżejszą wersję smoky, rozprowadzając kredkę jedynie na górnej powiece oraz w zewnętrznym kąciku. Linię wodną podkreśl wtedy cielistą kredkę lub jasnym cieniem. Tak wykonany makijaż przykuje uwagę każdego gościa weselnego i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo w najważniejszym dniu twojego życia.

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny - copyright by Strony internetowe Częstochowa.

szablony stron weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Bezpłatne Targi Ślubne

portale weselne @ SSL w Quick.Cart