Ogólnopolskie Bezpłatne Targi Ślubne

Bezpłatne ogłoszenia o tematyce ślubno weselnej. Oferty i propozycje usług i towarów.

Promowane tutaj strony targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

załóż stronę internetowš

Wyznaczniki ślubu z klasą

Wyznaczniki ślubu z klasą

Elegancka suknia ślubna w duecie z garniturem lub frakiem, gustownie przystrojona limuzyna, oryginalna aranżacja sali, wyjątkowe menu… – to tylko kilka pozycji na liście ślubnych przygotowań! Główny Urząd Statystyczny w swoim „Roczniku Demograficznym” z 2013 r. podaje, że w 2012 r. ślub zawarło 203 850 par w Polsce, a sakramentalne „tak” wypowiedziały najczęściej osoby między 24. a 29. rokiem życia.

Czasochłonne wyzwanie

Elegancki ślub to wyzwanie, które stawia sobie coraz więcej młodych par. W końcu to jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu, które chciałoby się jak najmilej wspominać. Dopracowanie każdego najdrobniejszego szczegółu jest czasochłonne, ale kiedy zobaczy się efekt końcowy, to trudy załatwiania formalności, przymiarek, wybierania i zamawiania tysiąca drobiazgów idą w niepamięć i liczy się tylko ta chwila.

Zapraszamy i działamy

Przygotowując się do uroczystości ślubnej, warto ułożyć sobie listę i dopisywać do niej na bieżąco każdy pomysł, który się zrodzi w głowie.

Na początek – ustalenie terminu, zarezerwowanie wybranej daty w kościele czy urzędzie stanu cywilnego lub w obu tych instytucjach. Kolejnymi pozycjami na liście są zaproszenia – można tu postawić na niebanalną treść, oryginalny projekt – wszystko to jednak powinno nosić znamiona elegancji. Gdy już lista gości jest skompletowana, można doręczyć zaproszenia. Zwyczajowo przyjęło się prosić o potwierdzenie przybycia.

Teraz można poświęcić się przymiarkom sukni ślubnej i garnituru oraz zatroszczyć się o inne ślubne elementy. Do nich należeć będzie np. zakup obrączek, załatwienie fotografa, kamerzysty i ustalenie menu (tradycyjne, oryginalne, egzotyczne czy inne) oraz zorganizowanie wystroju kościoła i sali.

Powitanie już od progu

Sala to miejsce, w którym odbywa się najdłuższa część uroczystości. Dlatego warto zadbać o każdy szczegół aranżacji tego wnętrza. Wybór oryginalnych dekoracji ślubnych jest niezwykle szeroki: od tradycyjnych balonów, przez dekoracje z drzewa lub kwiatów (ikebana) na stoły, ozdobne obrusy, serwetki czy różnego rodzaju girlandy oraz świeczniki, po dopasowaną do wystroju zastawę i sztućce.

Oryginalnym dodatkiem na liście ślubnej wyprawki może być… mata wejściowa przed domem weselnym bądź hotelem z napisem np. „Witamy Młodą Parę”, „Witamy Państwa Młodych i gości weselnych”, imionami nowożeńców lub z jakimkolwiek innym motywem ślubnym czy tekstem powitalnym. Są to specjalne maty, które wykonywane są na zamówienie. Aby uniknąć niespodziewanego wypadku, lepiej wybrać matę antypoślizgową, np. z gumy nitrylowo-kauczukowej. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie kleen-tex.pl.

Ślubny pojazd i podarki dla gości

Wyznacznikiem ślubu z klasą jest także elegancki samochód (limuzyna, auto zabytkowe itp.) nieprzesadnie przystrojony np. kwiatami i opatrzony charakterystyczną tablicą rejestracyjną z hasłem „Młoda Para” lub imionami przyszłych małżonków. Zamiennie można skorzystać także z bryczki czy powozu. Miłym akcentem będą też drobne podarunki dla gości w formie pamiątek z tej uroczystości: np. zdjęcie młodej pary z podziękowaniem, czekolada z inicjałami nowożeńców.
To część najważniejszych spraw do załatwienia. Mimo ich pieczołowitego dopracowania i tak nie uniknie się uczucia ekscytacji. Ale to akurat rzecz, która automatycznie trafia zawsze na listę ślubnych przygotowań (źródło: http://slub-wesele.pl/slub/kalendarium.html).

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny - copyright by Strony internetowe Częstochowa.

szablony stron weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Bezpłatne Targi Ślubne

portale weselne @ SSL w Quick.Cart