Ogólnopolskie Bezpłatne Targi Ślubne

Bezpłatne ogłoszenia o tematyce ślubno weselnej. Oferty i propozycje usług i towarów.

Promowane tutaj strony targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

załóż stronę internetowš

Metamorfoza przed ślubem – czy to dobry pomysł?

Metamorfoza przed ślubem – czy to dobry pomysł?

W dniu ślubu każda z nas chce wyglądać najpiękniej, jak to tylko możliwe. Dlatego często na krótko przed ceremonią zachciewa nam się dużych zmian. Czy warto?!

Stało się. W końcu ustaliliście datę ślubu i oboje nie możecie się już doczekać. Z drugiej strony masz wiele wątpliwości, które oczywiście nie dotyczą twojego partnera, ale ciebie samej i twojego wyglądu. Prawdopodobnie zanim wbijesz się w sukienkę, chciałabyś zrzucić kilka kilo. Do tego obowiązkowo musisz pomyśleć o włosach i zafundować sobie choćby delikatną opaleniznę.

Stres rodzi dziwne pomysły

W tym wszystkim nie ma jeszcze nic złego, ale do głowy zaczynają przychodzić ci coraz bardziej szalone pomysły. Może radykalna zmiana fryzury, na przykład koloru włosów? Albo upiększenie wyglądu przy pomocy chirurgii plastycznej? A co, jeśli wykonałabyś sobie makijaż permanentny?

Czy na pewno właśnie teraz przyszedł czas na zmiany?

Cóż, wszystko zależy od tego, czy rzeczywiście potrzebujesz takich zmian. Przy tym nie chodzi o wygląd tego jednego dnia, ale o to, czy taka metamorfoza pasuje ci na dłuższą metę. Jeśli tak, oczywiście możesz się na nią zdecydować, pod warunkiem, że w obliczu wszystkich obowiązków związanych ze ślubem, będziesz miała czas, aby przeprowadzić ją w odpowiedzialny sposób.

Każde posunięcie trzeba odpowiednio zaplanować

Jeśli na przykład chcesz przed ślubem zmienić kolor włosów, pamiętaj, że należy wybrać sprawdzoną farbę, taką jak Garnier Color Naturals. Nie zapominaj też, że włosy farbowane wymagają specjalnej pielęgnacji. W ich przypadku szczególnie ważne jest stosowanie odżywek czy masek, na które również trzeba przeznaczyć trochę czasu.

Z kolei poważniejsze ingerencje we własną urodę często wymagają okresu rekonwalescencji. Czy w przedślubnym zamieszaniu będziesz mogła sobie na to pozwolić? Twojemu partnerowi z pewnością podobasz się taka, jaka jesteś, więc wszelkie większe zmiany możesz równie dobrze odłożyć na później.

Zresztą w natłoku nowych zadań pewnie szybko przestaniesz myśleć o takich szaleństwach. Zaplanowanie makijażu, wybór sukni i fryzury, zakup dodatków, udekorowanie sali... W tym całym bałaganie musisz przede wszystkim zachować spokój i być pewna, że zmierzasz do celu, na którym naprawdę ci zależy – wszystko inne może na razie odejść na dalszy plan.

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny - copyright by Strony internetowe Częstochowa.

szablony stron weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Bezpłatne Targi Ślubne

portale weselne @ SSL w Quick.Cart