Ogólnopolskie Bezpłatne Targi Ślubne

Bezpłatne ogłoszenia o tematyce ślubno weselnej. Oferty i propozycje usług i towarów.

Promowane tutaj strony targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

załóż stronę internetowš

pomoc
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ... 

1. Kto może publikować tu swoje ogłoszenia lub informacje?
Każdy, kto ma coś do powiedzenia w sferze tak obszernej jak Usługi Ślubne. Ale Uwaga! Ogłoszenia i wszelkie wpisy nie dotyczące bezpośrednio działań i "ofert weselnych" będą usuwane. Eliminujemy także sytuacje, w której Ktoś w ogłoszeniach reklamuje następne ogłoszenia - powodując dezorientację internautów. A więc pomimo tematyki ślubnej, nie zaakceptujemy tu reklam innych serwisów ogłoszeń, toplist, aukcji, rankingów i stron ze spisem linków, służących jedynie do kierowania gości na inne strony, służących ewidentnie do generowania sztucznego ruchu na stronie, a nie zawierających istotnej, samodzielnej treści. 

2. Czy można zamieszczać tu ogłoszenia typu Kupię - Sprzedam?
Zdecydowanie tak. Tablica Ogłoszeń służy do wszelkiej wymiany informacji - w tym także informacji o towarach i usługach. W formularzu przygotowaliśmy nawet specjalną rubrykę do podawania cen oferowanych artykułów. Nasza wyszukiwarka wpisów potrafi również odszukiwać oferty w wybranym przedziale cenowym.

3. Czy mogą ogłaszać się tutaj firmy, sklepy lub inne witryny internetowe?
Tak. Jedynym warunkiem, które muszą spełnić to bezpośrednia działalność w "usługach ślubnych". Ogłoszenia mogą promować strony internetowe, własną działalność i wszelkie inne "ślubne publikacje". Ogłoszenia mogą też zawierać informacje reklamowe o firmach oferujących towar lub usługi.

4. Czy publikacja ogłoszenia jest płatna?
Nie. Serwis ogłoszeń jest bezpłatny. Jeśli w przyszłości ilość publikowanych zdjęć będzie wymagała zwiększenia pojemności serwera oraz zwiększenia limitu transferu dla Waszych ogłoszeń - rozważymy opcję odpłatnej publikacji plików dołączonych do ogłoszeń. Na dzień dzisiejszy wszystkie dostępne opcje są darmowe.

5. Jak mam założyć tutaj swoje konto?
Maksymalnie uprościliśmy nasz serwis. Nie musisz zakładać konta. Nie musisz się logować. Nie musisz pamiętać loginów i haseł. Aby ukazały się Twoje informacje wystarczy po prostu dodawać ogłoszenia.

6.
Jak dodać własne ogłoszenie?
Wyłącznie poprzez FORMULARZ. Prosimy bardzo dokładnie wypełnić możliwie wszystkie pola. Im więcej podasz informacji naszym gościom - tym Twoja oferta, informacja lub towary będą bardziej wiarygodne. Niektóre pola (zaznaczone gwiazdką) są obowiązkowe. Formularz składa się z dwóch części: informacyjnej (wpisujesz tam treści ogłoszenia i dane kontaktowe) oraz  załadunkowej (podajesz tam pliki swoich zdjęć, które mają ukazać się w ogłoszeniu). Po wypełnieniu pól, przepisujesz z obrazka kod sprawdzający ogłoszenie i naciskasz Zatwierdź. Jeśli dane są poprawne, a w szczególności jeśli poprawne są pliki zdjęć wgrywane do ogłoszenia - Twój wpis zostanie wstępnie przyjęty przez system. Potem odbierz list z podanej w ogłoszeniu skrzynki e-mail i automatycznie potwierdź publikację ogłoszenia.

7.  Jak wypełniać te wszystkie rubryki? 
Najlepiej wypełnić wszystkie pola, internauci lubią mieć pełną informację. Najpierw przygotujmy sobie pliki zdjęć jeśli chcemy dołączyć je do ogłoszenia (wyłącznie .jpg  maks. 50 KB) pod koniec wypełniania formularza system poprosi nas o dodanie obrazków. Potem wpisujemy po kolei informacje zawarte w ogłoszeniu: wybieramy Kategorię Tematyczną, wpisujemy "chwytliwy" tytuł informacji oraz treść samego ogłoszenia, która zawierać może aż 1000 znaków. Poniżej wpisujemy kilka słów kluczowych, charakterystycznych dla naszej oferty. Jeśli nasze ogłoszenie zawiera ofertę sprzedaży usług lub towaru podajemy cenę, następnie wybieramy długość czasu wyświetlania naszej informacji. Potem przechodzimy do danych kontaktowych, im bardziej dokładne - tym nasza informacja jest bardziej profesjonalna. Jeśli posiadają Państwo własną stronę www, koniecznie podajcie jej krótki tytuł i adres. Serwis Ogłoszeń będzie intensywnie promował witryny podane w ogłoszeniach! Udostępniamy Wam również możliwość bezpośredniego kontaktu za pomocą komunikatora GaduGadu. Dokładne i wyczerpujące dane zdecydowanie pomogą internautom wyszukać Waszą propozycję wśród wielu innych ofert! Nasza wyszukiwarka anonsów promuje ogłoszenia z dokładnym wypełnieniem wszystkich rubryk.

8. Jakie zdjęcia mogę dodać do ogłoszenia?
Przede wszystkim bezpośrednio związane z treścią ogłoszenia. System pozwoli na dodanie do Twojego wpisu do czterech fotek o takich parametrach: wyłącznie pliki .jpg - każdy plik może zajmować maksymalnie 100 KB

9. Czy można poprawić lub zmienić swoje ogłoszenie?
Nie można! Ponieważ ogłoszeniodawcy nie zakładają tu swoich indywidualnych kont - nie ma możliwości ingerowania w opublikowane już informacje. Prosimy bardzo uważnie czytać komunikaty serwisu i bardzo starannie wypełniać formularz. System przed ostatecznym zatwierdzeniem publikacji wyświetla dla sprawdzenia wszystkie podane dane i kliknięcie Zatwierdź oznacza ostateczną decyzję o takiej wersji ogłoszenia.

10. Co oznacza "obrazkowy kod sprawdzający", na czym polega "aktywacja ogłoszenia"?
Przed ostatecznym zatwierdzeniem publikacji ogłoszenia trzeba w ostatnim polu formularza przepisać indywidualnie generowany kod z wyświetlanego obok obrazka (to takie zabezpieczenie przed automatycznym i masowym dodawaniem anonsów). Aktywacja ogłoszenia polega na odebraniu ze skrzynki e-mail listu, wysłanego przez system z linkiem aktywującym każdą publikację. Należy kliknąć w podany tam link, co będzie oznaczało potwierdzenie dla systemu autentyczności ogłoszenia. Aktywacja ma na celu sprawdzenie wiarygodności podanego w ogłoszeniu e-maila i zabezpieczenie przed ukazaniem się w serwisie sztucznie generowanych publikacji.

11. Ile ogłoszeń mogę opublikować? I w jak długim okresie?
Z uwagi na brak opłat za dodawanie ogłoszeń - ilości Waszych wpisów muszą być limitowane. Ilości ogłoszeń dla jednego użytkownika mogą się zmieniać i są podawane w regulaminie. Aktualnie administrator zgadza się na publikację trzech różnych ogłoszeń przez jedną osobę/firmę w jednym czasie. Ogłoszenia mogą wyświetlać się przez 30, 60, 90 lub 180 dni zgodnie danymi podanymi w formularzu dodania. Po tym okresie system wygeneruje do Państwa e-mail z informacją o końcu emisji ogłoszenia. A zatem publikacja np. czwartego ogłoszenia będzie możliwa po zakończeniu emisji któregoś z trzech wcześniejszych. Jakiekolwiek próby omijania limitów traktowane są jak oszustwo i kończą się blokadą użytkownika w całym serwisie.

12. Co znaczy komunikat "nie masz uprawnień do dodania tego ogłoszenia"?
Oznacza niestety utratę przywileju publikacji w naszym serwisie. Oznaczać też może, że do ogłoszenia próbowano dodać niedozwolony adres www np. link do toplisty, link do jakiejś aukcji lub katalogu stron. Drodzy internauci! Oddajemy Wam do dyspozycji kompletny, rozbudowany a przede wszystkim bezpłatny serwis. Oczekujemy poszanowania zasad, których wymagamy przy korzystaniu z niego. Decyzja administratora o blokadzie jest konsekwencją naruszania regulaminu, omijania limitów, działania na szkodę serwisu lub podawania w swoich ogłoszeniach błędnych, nieprawdziwych danych. Oznacza też, że w przeszłości próbowano dodawać ogłoszenia nie związane z tematyka serwisu lub zamieszczano w nich adresy stron lub zdjęcia, które nie powinny znaleźć się w naszym katalogu i galerii.

13. Jak mam dodać link swojej strony do waszego Katalogu Adresów?
Wystarczy dodać swoje ogłoszenie, zawierające adres www. System automatycznie umieści Waszą stronę w Katalogu i zaszereguje ją do odpowiedniej kategorii tematycznej. Oczywiście link musi prowadzić do strony zgodnej z regulaminem.

14. Jak dodać swoje prace do podstrony Foto Oferty?
Wystarczy dodać swoje ogłoszenie, zawierające pliki zdjęć. System automatycznie umieści fotografie Waszych prac w Galerii i zaszereguje je do odpowiedniej kategorii. Oczywiście prezentowane zdjęcia muszą być zgodne z regulaminem.

15. Dlaczego nie otrzymałem od Was odpowiedzi na mój e-mail?
Bardzo starannie opisujemy nasze działania. Przed zadaniem pytania na stronie Kontakt należy zawsze dokładnie przeczytać wszelkie informacje podane na stronach Pomoc, a szczególnie zasady działalności zawarte w Regulaminie. Jeśli nie otrzymali Państwo odpowiedzi od nas oznacza to, że jest ona udzielona na którejś z powyższych stron.

16. Dlaczego nie widać mojego ogłoszenia?
Prosimy sprawdzić pocztę, odebrać list i automatycznie potwierdzić emisję. Jeśli mimo to ogłoszenie nie wyświetla się - to prawdopodobnie administrator uznał, że coś jest z nim - nie tak. Np. jest powieleniem identycznego ogłoszenia, zawiera identyczne zdjęcia, nie posiada tytułu, ma niewystarczającą albo mylną treść; wpisy nie są podawane w odpowiednich rubrykach lub też podane dane kontaktowe nie mogą być poważnie traktowane. Targi Ślubne - to serwis moderowany! Prosimy nie traktować Serwisu Ogłoszeń wyłącznie jako katalogu stron, w którym można wpisywać "cokolwiek" aby tylko pokazać link do swojej strony. Takie wpisy są blokowane!

17. Dlaczego moje "słowa kluczowe" wyglądają jak jedno duże, nieczytelne zdanie?
Wpisywane w formularzu "słowa kluczowe" koniecznie należy rozdzielać przecinkami. Maksymalna ilość wprowadzonych tam znaków nie może przekraczać 250.


18. Dlaczego system odrzuca moje ogłoszenie o mojej aukcji?
Nasi goście przeglądając Wasze ogłoszenia spodziewają się rzetelnych i konkretnych informacji o sprzedawanym towarze, a nie następnego linku do następnego serwisu. Serwis Ogłoszeń Targi Ślubne pozwala na handlowanie i zamieszczanie wszelkich informacji dotyczących sprzedaży swoich usług i towarów. Pozwala na podawanie opisu i wyszukiwanie cen, zdjęć i kontaktu sprzedającego z kupującym. Publikacja ogłoszenia, które w zamierzeniu ma prowadzić do następnego ogłoszenia - w tym przypadku ogłoszenia o sprzedaży na aukcji - jest traktowana jako specyficzny rodzaj spamu, który może dezorientować internautów. Nie akceptujemy takich działań.

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny - copyright by Strony internetowe Częstochowa.

szablony stron weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Bezpłatne Ogłoszenia Ślubne

portale weselne @ SSL w Quick.Cart