Portal Polskich Targów Ślubnych

Ogłoszenia firm usługowych o tematyce ślubno weselnej. Oferty, propozycje, ogłoszenia o towarach.

Publikowane poniżej informacje targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski serwis projektowania sklepów internetowych.

prosty sklep

galerie internetowe

Wynik szukania

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Fotograf ślubny Roman Jagodziński - Bydgoszcz i okolice
Data: Środa, 16. czerwca 2021, 11:34:58
Cześć, nazywam się Roman Jagodziński, moją największą pasją jest fotografia ślubna, którą zajmuje się od wielu lat. To dla mnie ogromne wyróżnienie, że to właśnie ja mogę towarzyszyć Młodej Parze w jednym z najważniejszych dni w ich życiu. W pracy stawiam na spontaniczność, bo to właśnie te wszystkie emocje i Wasza naturalność sprawia, że zdjęcia ślubne są wyjątkowe, prawdziwe, Wasze.... Staram się być niewidocznym. Wyłapuję ulotne chwile i momenty, które nie są zauważane przez innych. Dlatego moje reportaże ślubne nie są sztuczne, pozowane, ani też nienaturalne. Są za to żywiołowe, pełne prawdziwych i niewymuszonych emocji oraz naturalnego szczęścia. Gorąco zachęcam do zapoznania się z moim portfolio: https://www.romanjagodzinski.c om .Zapraszam do współpracy.
Fotografia ślubna - Bydgoszcz i okolice
Data: Wtorek, 08. czerwca 2021, 08:58:47
Fotografia ślubna jest moją pasją i zawodem od wielu lat. W dyskretny sposób staram się zatrzymać te momenty, które nie są zauważalne dla innych. Towarzysząc Wam w tym wyjątkowym dniu, wykonam dla Was niezapomniany reportaż ślubny, który będzie pamiątką Waszego szczęścia i nieskrywanych emocji. Pracuję głównie na terenie Bydgoszczy, Poznania i województw: Wielkopolskiego, Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego. Wykonuję również ślubne sesje plenerowe w całej Polsce. Znam wiele atrakcyjnych miejsc do wykonania niezapomnianych sesji ślubnych i przedślubnych. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio na stronie internetowej oraz do kontaktu - chętnie porozmawiam o Waszych oczekiwaniach.

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny. Cennik usług - copyright by Strony responsywne.

szablony sklepów weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Popularne Portale Ślubne

portale weselne @ Bezpłatne certyfikaty SSL