Portal Polskich Targów Ślubnych

Ogłoszenia firm usługowych o tematyce ślubno weselnej. Oferty, propozycje, ogłoszenia o towarach.

Publikowane poniżej informacje targów Ślubnych sponsorowane są przez ogólnopolski serwis projektowania sklepów internetowych.

prosty sklep

galerie internetowe

Wynik szukania

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Impresja - fotografia ślubna i okolicznościowa
Data: Poniedziałek, 29. sierpnia 2011, 08:33:58
Impresja - fotografia ślubna i okolicznościowa. Od wielu lat zajmuję się fotografią ślubną, choć, jak zobaczycie uwieczniam też inne okoliczności. Staram się korzystać z każdej okazji, aby uchwycić ulotne chwile, obrazy, zdarzenia... Kolejny etap: komputerowe doskonalenie zdjęć to moja wielka pasja. Czasochłonne zajęcie, lecz efekty końcowe są najlepszą nagrodą :)
KORONECZKA
Data: Wtorek, 07. października 2008, 16:24:19
Nazywam się Anna Barzyk i mieszkam w jednej z lubuskich wiosek w okolicach Świebodzina. Od dzieciństwa lubię robić ładne rzeczy własnymi rękami. Co jakiś czas odkrywam dla siebie kolejną dziedzinę rękodzieła, która mnie fascynuje. W ten sposób poznalam koronkę frywolitkową, koronkę klockową, patchwork, decoupage i jeszcze parę innych technik. Część moich prac można zobaczyć na moim blogu koroneczki.blox.pl Od niedawna działa moja firma: Pracownia Rękodzieła Artystycznego "Koroneczka" Jeśli chcesz, bym zrobiła coś specjalnie dla Ciebie, a nie ma tego w ofercie sklepiku, napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Targi Ślubne - ogłoszenia. Informator ślubny. Cennik usług - copyright by Strony responsywne.

szablony sklepów weselnych

WIADOMOŚCI O USŁUGACH ŚLUBNYCH. OFERTY I OGŁOSZENIA FIRM WESELNYCH. POPULARNE SERWISY DLA NOWOŻEŃCÓW.

Popularne Portale Ślubne

portale weselne @ Bezpłatne certyfikaty SSL